Huawei’nin Akıllı Saatleri

HUAWEI’nin Akıllı Saatlerinin Özellikleri

HUAWEI’nin akıllı saatlerinin özellikleri arasında kalp sağlığı takibi önemli rol oynuyor. Her yıl 29 Eylül’de Dünya Kalp Günü’nde HUAWEI bu günü kutluyor. Tempolu, hareketli bir toplumda, akıllı saat ile stres ölçümü için, SpO2 okuması ve nabız takibi okuması yapmak mümkündür. Doktora gitmeden önce hızlı bir muayene yapabilirsiniz.

HUAWEI, gençlerden yaşlılara kadar toplumun her kesimine fayda sağlamak ve onların sağlıklarını korumalarına yardımcı olmak için, kullanıcıların kalp ve dolaşım sağlıklarını takip etmelerine yardımcı oluyor. Nabız, stres, tansiyon ve kandaki oksijen oranı (SpO2) gibi değerleri ölçüyor. Kullanıcılar, sağlık kontrollerini takip edebilmek için HUAWEI WATCH GT 3 Pro ve HUAWEI WATCH D akıllı saatlerinden yararlanabilir.

Huawei’nin Cihazları Kalp Hastalıklarının Erken Teşhisinde Rol Oynar. 2018’de HUAWEI, atriyal fibrilasyonda mobil sağlık çözümleri üzerine araştırma yaparak HUAWEI Kalp Çalışmasını yürütmek amacıyla 301 Hastanesi ile ortaklık kurmuştur. Kullanımları, HUAWEI giyilebilir cihazlarla birleştirilmiş gözetim ve tarama yapabiliyor. Bu yıl ise yayınlanan çalışma sonuçları, giyilebilir teknolojilerin kalp hastalıklarının erken tedavisinde önemli rol oynuyor.

Hipertansiyon, anormal derecede kan basıncı dalgalanmaları ve 60 mmHg’den fazla çıkan nabız basıncı atriyal fibrilasyon riskini artırır. HUAWEI cihazlarının yüksek riskli hastalar için yararlı bir tarama çözümü sunması için gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme (PPG) özelliği bulunur. Bu da kalp sağlığını izlemek için önemlidir. HUAWEI giyilebilir akıllı saatlerden elde edilen veriler ile hastalıklara hipertansiyon ve aritminin neden olduğu obstrüktif uyku apnesi riskini azaltabilir ve iyi egzersiz alışkanlıkları edinmelerine yardımcı olabilir.

HUAWEI WATCH GT 3 PRO Tam Sağlık Takibi

Huawei kullanıcılarına yeni arayüz tasarımı ile, ultra net geniş ekran ve farklı renk ve şekillerde saat görselleri sunuyor. HUAWEI WATCH GT 3 PRO vücudunuzdaki değişiklikleri hemen farkediyor, kalp atış hızı izleme ve kan oksijen seviyeleri ölçme, solunum sağlığı, uyku kalitesi gibi birçok sağlık takibi sunuyor. Telefonunuzdaki HUAWEI Sağlık Uygulaması ile bütün sağlıkla ilgili konuları gözlemleyebilir, gerçek zamanlı egzersiz verilerini senkronize edebilirsiniz.

HEM TANSİYON ALETİ HEM AKILLI SAAT: HUAWEI WATCH D

Tansiyon aleti gibi ölçüm yapabilen HUAWEI, kan basıncı ile tansiyon takibi yapan ve EKG analizini destekleyen ilk akıllı saat HUAWEI WATCH D piyasaya sürüldü. Kompakt ve taşınabilir HUAWEI WATCH D, klasik bir tansiyon cihazıyla aynı ölçüm yapma kapasitesine sahip olan bilinen ölçüm cihazından yaklaşık 25 kat daha küçük ve 6 kat daha hafiftir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir