Apple Watch series 8

Apple Watch her an bileğinizde tüm hareketlerinizi ölçebilen ve sağlığınız için önemli bilgiler taşıyan bir fitness koçudur, hem de herkesle bağlantıda kalmanızı sağlayan bir akıllı saattir.

Apple Watch series 8 özelliklerine aşağıdaki yazımızda yer verdik.

  • 1. Aktivite halkaları özelliği, günlük aktivite durumunuzu gösterir. Halkaların her gün tamamlanmasını hedefler. Ödüller ve yarışmalar ile motivasyonunuzu artırır.

Pilates ya da yoga. Apple Watch, yapmayı sevdiğiniz antrenmanları takip ediyor ve en merak ettiğiniz Güç ve Yükseklik gibi gelişmiş ölçümleri sunuyor.

  • 2. Çoklu Spor özelliğiyle antrenmanlar arasında otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz.

Yarış Rotası özelliğiyle, koşu ve bisiklet sürmek gibi sporlarda en son ya da en iyi performansınıza karşı yarış yapabiliyorsunuz.

  • 3. Apple Watch, 50 metreye kadar suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Havuzda rahatlıkla yüzebilirsiniz.
  • 4. Dayanıklı bir akıllı saat olan Apple Watch, sporcuların zorlu koşulları düşünülerek tasarlandı. Hafif ama sağlam bir titanyum kasa, çift frekanslı hassas GPS bir de 36 saate kadar pil ömrü ile güçlü bir saat olarak karşımıza çıkıyor.
  • 5. Kalp Atış Hızı uygulamasındaki bildirimler, normalden yüksek veya düşük kalp atış hızı ve düzensiz kalp ritmi düzensizliklerini tespit edilip sizi uyarıyor. Böylece siz de hemen önleminizi alıp doktorunuza bildirebilirsiniz.
  • 6. Apple Watch, gelişmiş sensörü ile genel sağlık göstergelerinden biri olan kandaki oksijen düzeyinin ölçülmesini sağlıyor.
  • 7. Apple Watch şimdi ciddi bir araba kazası olması durumunda bunu algılayabiliyor ve doğrudan sizi acil servise bağlıyor, acil yardım personeline konumunuzu veriyor ve acil durum için kayıt ettiğiniz kişilere bildirim gönderiyor.
  • 8. Apple Watch, kötü bir şekilde düşerseniz bunu algılayabiliyor ve hareket etmesi zor bir durumdaysanız bunu algılayıp sizi otomatik olarak acil çağrı merkezine bağlayabiliyor. Üstelik yurt dışında olsanız bile acil servise ulaşabiliyor, tek yapmanız gereken yan düğmeyi basılı tutarak anında yardım çağırmak. Bu sayede kendinizi iyi ve güvenli hissedebilirsiniz.
  • 9. Apple Watch, ilaçlarınızın saatlerini sizin için takip eder, çok yüksek seslere karşı sizi uyarır ve ellerinizi sık sık yıkamanız gerektiğini hatırlatır.
  • 10. Uyku uygulaması sayesinde, akıllı saatiniz gece boyunca farklı uyku evrelerinde geçirdiğiniz süre hakkında daha detaylı bilgi verir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir