Akıllı Saat Piyasasında OnePlus Deneyimi

 

OnePlus, son zamanlarda adından sıkça bahsettiren bir isim. Piyasaya sürdüğü uygun fiyatlı akıllı telefon modelleriyle öne çıkan OnePlus, başarıya bu sefer akıllı saat pazarında ulaşabilmek için harekete geçti. Akıllı telefon dünyasının önemli bir yer oluşturmuş olan OnePlus teknolojisi şimdi de benzer deneyimi akıllı saat piyasasına taşımak istiyor.

OnePlus 9RT Tüm Hatlarıyla Tanıtıldı

Aslında bir süredir yeni bir akıllı saat üzerinde çalışıldığı biliniyordu. Fakat henüz bu cihaz hakkında herhangi resmi açıklama yapılmamıştı, ancak OnePlus da bir görsel paylaşıldı ve Nord Watch tasarımı kısmen ortaya çıkmış oldu ve tüm bu söylentilere son verildi.

Çinli teknoloji şirketi tarafından paylaşılan bu görselde, resmin büyük bir kısmı karanlık kısımdan oluşuyor, içerisinde kalmış bir akıllı saat modeli görünüyor. Nord Watch adı verilmiş olan bu akıllı saatin teknik özellikleri hakkında henüz bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Ancak görsele göre, saatin kavisli kare kasa tasarımına sahip olacağı düşünülüyor.

Bunun yanında saatin silikon kordonla gelecek olması ve ekranında en azından 1,5 inçten büyük olacağını söyleyebiliriz. Peki akıllardaki en önemli soru olan OnePlus Nord Watch fiyat olarak ne kadar olacağı sorusuna bir cevap var mı? Aslında bu konuda da doğrudan yapılmış bir açıklama yok. Ancak şirkete yakın kaynaklardan servis edilen bilgiye göre, OnePlus Nord Watch’ın 60 dolar civarı bir fiyat ile satışa sunulacağı düşünülüyor.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir