Akıllı Saat Trendyol

Akıllı Saat Trendyol yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Akıllı saatler 1994 yılından beri hayatımıza yavaş yavaş değişime uğrayarak ve gelişerek girmeye başlamıştır. İlk piyasaya sürüldüklerinde daha basit yapıya ve özelliklere sahiptiler. Şimdi ise hayatımızı kolaylaştıran birçok özelliğe sahip saatler üretilmeye başlanmıştır. Akıllı saatler, spor yapanların hayatını düzene sokmasına çok yardım etmektedir. Kalp ritmi ölçme, kan basıncı ölçme gibi özellikleri sayesinde sporcuların olmazsa olmaz bir aksesuarı haline gelmiştir. Akıllı saatler sadece spor yapanların da değil, kalp ritim bozukluğu olanların birebir hastaneye gitmeden kendi kalp nabızlarını ölçebilecekleri cihazlar haline gelmiştir. Hemen hemen her türlü kategoride satış yapan Trendyol ile akıllı saat seçeneklerine göz atabilirsiniz. Akıllı saatler, Trendyol içerisinde sayısız model ve markalarla birlikte sizleri bekliyor.

Replika Saat Desteği İle Yapılmıştır

Akıllı Saat Trendyol Erkek

Saatler yeni jenerasyonda erkeklerin vazgeçilmez ve tamamlayıcı aksesuarı haline gelmiştir. Ancak yeni nesil teknolojinin gelişmesi ve çağın değişmesiyle birlikte analog saatlerden vazgeçip akıllı saatlere yönelmişlerdir. Okulda, işte ve sporda her zaman bileğinizde sizlere şıklık katarken hem de hayatınızı kolaylaştırmaktadırlar. Akıllı saat Trendyol erkek kategorisinde bulunan bazı akıllı saat modelleri şunlardır:

 • Xiaomi
 • Huawei
 • Samsung
 • Apple
 • Oppo

Akıllı Saat Trendyol Bayan

Hayatlarından aksesuarı asla eksik etmeyen, mutlaka takı, toka veya saatle kombinlerini tamamlayan kadınların yeni gözdesi akıllı saatler. Takılıp çıkarılabilen birbirinden çeşitli renklerde ve desenlerde kayış seçenekleri ile görenlerde satın alma hissi uyandırmaktadır. Kadınlar her şeyde oldukça seçici davrandığı gibi akıllı saat konusunda da oldukça seçicidirler. Hem dış görünüşüne hem de akıllı saatin özelliklerine ayrı ayrı dikkat etmektedirler. Durum böyle olunca aradıkları modeli bulmaları daha da zorlaşıyor. Trendyol sayesinde aradıkları ürünü bulmaları daha kolay. Filtreleme seçeneği sayesinde aradıkları kriterde akıllı saati çok rahat bir şekilde bulabilirler. Akıllı saat Trendyol Bayan kategorisinin tercih ettiği özellikler şunlardır:

 1. Adım sayar
 2. Uyku izleme
 3. Sıcaklık sensörü
 4. Kalp ritmi ölçme

Trendyol Akıllı Saat Sim Kartı

Çocuklarınıza alacak olduğunuz akıllı saatin ana özelliği, onu gittiği yerde takip edebilmenizdir. Yani en önemli özelliklerinden biri güvenlik oluyor. Çocuğunuzun acil arama yapabilmesi ve gerektiğinde sizlerin onu arayabilmesi gerekmektedir. Anlık fotoğraf alma, sesli mesaj gönderme gibi özellikleri bulunmaktadır. Akıllı saat Sim kartı sayesinde GPS ve arama özellikleri aktifleşiyor. Yani Sim kartınız olmazsa bu yukarıda saydığımız özellikleri kullanamazsınız. Çocuklarınıza almış olduğunuz akıllı saatlerin özelliklerine dikkat etmelisiniz çünkü her akıllı saate Sim kartı takılmamaktadır. Sim kartı takılan akıllı saatlerin kurulum kılavuzu kutu içeriğinde mevcuttur. Trendyol Akıllı Saat Sim Kartı seçenekleri ile sizlere aradığınız modeli bulmanızda yardımcı olacaktır.

Akıllı Saat Fiyatları

Günümüzde çok popülerleşmiş olan akıllı saatleri neredeyse her yerde bulmanız mümkündür. Birbirinden farklı modellerde, renklerde ve özelliklerde birçok seçeneğe sahip olan akıllı saatler sizleri bekliyor. Kendi bütçenize uygun olan özellikteki modeli bulup satın alabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak olan akıllı saat fiyatları şu aralıklardadır:

 • 0 TL – 125 TL
 • 125 TL – 500 TL
 • 500 TL – 800 TL
 • 800 TL – 1000 TL
 • 1000 TL – 1250 TL
 • 1250 TL – 70000 TL

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir