Prozone Akıllı Saat ZIT-90

Prozone Akıllı Saat ZIT-90

Muhteşem özelliklerle dolu bir akıllı saat mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, Prozone ZIT-90 tam size göre. Bu akıllı saat bir fitness takip cihazı olarak kullanılabilir, piyasadaki diğer akıllı saatlerin tüm standart özelliklerine sahiptir, ancak aynı zamanda inanılmaz derecede uygun fiyatlıdır. İşte temel özelliklerinden bazıları:

Tanıştıralım: Prozone ZIT-90

Akıllı saat, arama yapmak ve almak, mesaj göndermek, fitness ve uyku düzeninizi takip etmek ve daha fazlası için kullanılabilen giyilebilir bir cihazdır.

WhatsApp veya Instagram gibi uygulamalardan gelen bildirimleri bileğinizde görmenizi sağlayarak telefonunuzun bir uzantısı olarak da hareket edebilir. Bu bildirimler, telefonunuzu sürekli kontrol ederek dikkatinizin dağılmasını istemiyorsanız kullanışlıdır. Özellikle de araba kullanırken!

Önerilen İçerik: Akıllı saate WhatsApp nasıl yüklenir

Akıllı saatlerin iki ana türü vardır: dahili GPS (Küresel Konumlandırma Sistemi) özelliklerine sahip olanlar veya GPS özelliği olmayan ancak bunun yerine kendi GPS sinyalini kullanan eşlik eden bir akıllı telefon uygulamasıyla Bluetooth 4.0 üzerinden bağlananlar. İkinci seçenek, düzenli olarak harita kullanmanız gerekmiyorsa ancak yine de açık havada egzersiz yaparken konum izleme veya belirli aralıklarda (50 metreden yukarı) GPS koordinatlarını kullanarak kayıp eşyaların yerini bulma gibi bazı ek işlevler istiyorsanız harika çalışır.

Muhteşem Özellikler

  • 50 metre’ye kadar su geçirmez
  • GPS, GLONASS ve BDS desteği
  • Sürekli 7/24 takip özellikli kalp atış hızı monitörü (HRM). Saat, fotopletismografi (PPG) kullanarak bileğinizden kalp atış hızını ölçmek için L8 teknolojisini kullanır. Bu, ZIT-90’ı sol tarafınıza taktığınız sürece egzersiz veya dinlenme sırasında herhangi bir ekstra ekipman olmadan kullanılabileceği anlamına gelir.

Önerilen İçerik: Akıllı saat imei atma

Tasarım ve Malzemeler

Prozone akıllı saat ZIT-90, aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca su geçirmezdir, böylece yüzerken veya duş alırken çıkarmak zorunda değilsiniz! Saatin kordonu silikon kauçuktan, kasası ise ABS plastikten üretilmiştir.

Ekran ve Kullanıcı Arayüzü

Bu akıllı saat 240 x 240 piksel çözünürlük sağlayan bir LCD ekrana sahiptir. Ayrıca 1,54″ ekran boyutuna sahiptir, bu da onu bir akıllı saat için oldukça kompakt hale getirir.

Bu cihazda kullanılan IPS panel iyi parlaklık seviyeleri (350 cd/m2) sunar, böylece açık havada veya parlak ışıklar altında olsanız bile ekranındaki içeriği kolayca okuyabilirsiniz. Dokunmatik ekran kapasitiftir ve diğer bazı modellerde olduğu gibi fiziksel düğmeler kullanmak yerine doğrudan dokunarak saatle etkileşim kurmanıza olanak tanır.

Akıllı Saat Fonksiyonları

Herhangi bir akıllı saatin en önemli özelliklerinden biri telefonunuzla bağlantı kurabilmesidir ve Prozone’un ZIT-90’ı ile tam olarak bunu yapmasını bekleyebilirsiniz. Cihazda dahili bir mikrofon bulunuyor, böylece aramaları doğrudan bileğinizden yanıtlayabiliyorsunuz. Siz telefonunuzdan uzaktayken biri ararsa, saatin kendisi aracılığıyla bir mesaj bırakabilir ve hatta dahili hoparlörünü kullanarak mesajları kaydedebilir!

Önerilen İçerik: Akıllı Saat Modelleri

Prozone akıllı saat ZIT-90 ayrıca kullanıcıların telefonlarına ihtiyaç duymadan doğrudan bileklerinden kısa mesaj göndermelerine de olanak tanır (ancak bu özellik operatör tarafından kısıtlanmıştır). Buna ek olarak, kullanıcılar mesaj yazarken birkaç farklı yazı tipi boyutu arasından seçim yapabilir. Böylece pencereler veya masaların üstündeki aydınlatma armatürleri gibi yakındaki kaynaklardan gelen parlama nedeniyle okumanın zorlaştığı parlak aydınlatma koşullarında küçük harfler veya sayılar üzerinde çok fazla göz yorulmadan herkes kolayca okuyabilir.

Performans ve Pil Ömrü

Prozone akıllı saat ZIT-90, yeniden şarj edilmeden bir haftaya kadar pil ömrüne sahiptir ve bu da bu tür bir cihaz için çok iyidir. USB kablosu veya kablosuz şarj pedi kullanarak şarj edebilirsiniz.

Bağlanabilirlik ve Uyumluluk

Prozone akıllı saat ZIT-90 dahili bir GPS ile birlikte gelir, bu da bu saati konumunuzu izlemek için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Saat ayrıca akıllı telefonlar ve bilgisayarlar gibi diğer cihazlarla bağlantı kurabilmesi için Bluetooth 4.2 özelliğine sahiptir. Bu, gelen bir mesaj veya arama olduğunda bu cihazlardan akıllı saatin kendisinde bildirimler alabileceğiniz anlamına gelir.

Prozone akıllı saat ZIT-90 aynı zamanda kullanıcıların herhangi bir kabloya duymadan telefonları aracılığıyla internete özgürce erişmelerini mümkün kılan Wifi bağlantısına da sahiptir! Bu özellik, bugün piyasada olanlardan farklı bir şey isteyen ancak bu farklılıkların tam olarak nereden gelebileceğinden de emin olmayan insanlar için her zamankinden daha kolay hale getiriyor…

Prozone Akıllı Saat ZIT-90’ın Kullanımı

Prozone Smartwatch ZIT-90, birçok farklı işlev için kullanılabilen yeni bir akıllı saat türüdür. Akıllı saat, telefonunuza veya bilgisayarınıza bağlanarak bildirimleri ve diğer uyarıları gerçek zamanlı olarak almanızı sağlayan küçük bir cihazdır. Prozone Smartwatch ZIT-90 saati, tarihi, hava durumunu ve çok daha fazlasını gösterir!

İşte bu muhteşem yeni teknoloji ile yapabileceğiniz bazı şeyler:

  • Dünyanın her yerinden sadece sesinizi kullanarak telefonunuzda bir alarm kurun! Sadece “yarın sabah 7’ye alarm kur” deyin ve önce telefonunuzun kilidini açmanıza gerek kalmadan bunu otomatik olarak yapacaktır (bu özellik yalnızca her iki cihaz da Bluetooth ile bağlıysa çalışır). Bu sayede uyanmak hiç olmadığı kadar kolay!
  • “Arabamın anahtarlarını bul” veya “bugün kaç kalori yaktım?” gibi sesli komutları kullanın. Bu komutlar hayatı kolaylaştırır çünkü dün gece sarhoşken, kaybolan bir şeyi bulmaya yardım etmeyi umursamayan arkadaşlarla dolu bir partide bir şeyin nereye gittiğini bilmemeye çalışırken harcanan zamandan tasarruf sağlar.

Prozone Akıllı Saat ZIT-90 Avantajları

  • Akıllı saat hem Android hem de iOS cihazlarla uyumludur, bu nedenle kullanmak istediğinizde yeni bir telefon satın alma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
  • Bu cihazla adımlarınızı, yaktığınız kalorileri ve kat ettiğiniz mesafeyi takip edebilirsiniz. Ayrıca uyku alışkanlıklarınızı da izler, böylece her gece ne kadar uykuya ihtiyacınız olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.
  • Saat, kullanıcıların günün veya haftanın farklı zamanları için alarm kurmalarını sağlayan bir çalar saat ile donatılmıştır: Bu, bir sonraki toplantılarının veya okuldaki / işteki randevularının ne zaman olduğunu hatırlatarak çalışma haftası boyunca programa uymalarına yardımcı olur

Sonuç olarak;

Prozone Smartwatch ZIT-90, klasik bir tasarıma sahiptir ve birçok farklı renklerde gelir. Renk çeşitliliği sayesinde nedenle hem erkekler hem de kadınlar tarafından takılabilir. Telefonunuzdan gelen bildirimler (kısa mesajlar ve aramalar) gibi tüm olağan işlevlerin yanı sıra kalp atış hızı izleme veya adım sayma (dakikada 100 adıma kadar) gibi fitness izleme özelliklerine sahiptir. Pil ömrü de şarj etmeden önce bekleme modunda 30 güne kadar etkileyici, bu da daha az şarj süresi anlamına geliyor! Tüm bunların yanı sıra, müzik çalarınızda çalmayı kontrol edebilmek gibi bazı ilginç ekstralar da var, böylece bir uygulamaya da gerek kalmıyor!

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir