Akıllı Bileklik Saat Ayarı Nasıl Yapılır ?

Akıllı Bileklik Saat Ayarı Nasıl Yapılır ?

Akıllı bileklikler şu anda çok moda ve size kaç adım attığınızı söylemekten çok daha fazlasını yapabiliyorlar. Akıllı bilekliklerin en iyi özelliklerinden biri, ekrana dokunarak kendi saatinizi ayarlayabilmenizdir; bu da gerektiğinde hızlı bir şekilde bilgi girmenize olanak tanır. Telefonunuzla bağlantınız koparsa ya da senkronizasyon sorunu yaşarsanız, her ihtimale karşı akıllı bilekliğinizdeki saat ayarlarını manuel olarak yapma seçeneği de vardır!

Ekrana dokunarak saati manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

İlgili Diğer Yazıyı Okuyabilirsiniz: Akıllı saat pil değişimi

Akıllı bileklik durumunda, ekrana dokunarak saati manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Akıllı bileklik mobil cihazınıza bağlandığında saat otomatik olarak güncellenecektir. Ancak akıllı bilekliğin mobil cihazınızla bağlantısı kesilirse saat ayarı güncellenmeyebilir veya beklenmedik şekilde değişebilir.

Akıllı bileklikler benzersiz bir özelliğe sahiptir.

Telefonunuza bağlanmakta sorun yaşıyorsanız veya bağlantı tamamen koptuysa, akıllı bilekliğinizdeki saat ayarlarını manuel olarak değiştirmeniz mümkündür. Bunu yapmak için, bilekliğinizin ekranına dokunun ve görünen menüden “Ayarlar“ı seçin.

Ardından “Saat ve Tarih“i seçin. Buradan, doğru olana kadar üzerlerine dokunarak hem tarihi hem de saati ayarlayabilirsiniz. Bunun yalnızca pilinizde hala güç kaldıysa işe yarayacağını unutmayın. Eğer kalmadıysa, hiçbir manuel müdahale yardımcı olmayacaktır!

İçeriğimize Göz Atabilirsiniz; Akıllı saat imei atma

Akıllı bileklikteki saat ayarı otomatik olarak ayarlanacaktır.

Akıllı bilekliğinizdeki saat ayarını değiştirmek istiyorsanız, bunu üç şekilde yapabilirsiniz. Öncelikle, birden fazla akıllı bilekliğiniz varsa ve her ikisinin de aynı saati göstermesini istiyorsanız, Bluetooth ile bağlayın ve telefonunuzdaki veya tabletinizdeki “Bluetooth” işlevini kullanın.

İkinci olarak, her bir bileklik için ayrı bir saat istiyorsanız (örneğin, biri iş için diğeri ev için), her bir parçayı USB kablosuyla doğrudan bilgisayarınızdaki veya dizüstü bilgisayarınızdaki mevcut bir USB bağlantı noktasına bağlamanız yeterlidir.

Akıllı bir bileklikte saati ayarlamak mümkündür.

Akıllı bileklikte saati nasıl ayarlayacağınızı merak ediyorsanız, bunun birkaç yolu vardır. Aşağıdaki adımları izleyerek akıllı bilekliğinizin saatini manuel olarak ayarlayabilirsiniz:

  1. Mobil cihazınızı açın ve Google Maps veya Spotify (varsa) gibi Bluetooth 4.0 veya üstünü destekleyen bir uygulamayı açın.
  2. Mobil cihazınızın akıllı saatinize Bluetooth 4.0 veya üstü ile bağlı olduğundan emin olun. Her iki cihaz da açık ve birbirlerinin kapsama alanında olduğunda bağlantı otomatik olarak çalışmalıdır; ancak henüz eşleştirilmemişlerse bu talimatları izleyin. iOS cihazlarda: Ayarlar > Bluetooth öğesini açın; ardından ekranın sağ alt köşesindeki Saatim öğesinin yanındaki “i” simgesine ve ardından “Cihazlar” altında sol üst köşedeki Yeni Cihazı Eşleştir düğmesine dokunun; ardından yakındaki cihazlar listesinden “LG Watch Sport” öğesini seçin.

Sonuç

Umarız bu makale akıllı bileklikte saatin nasıl ayarlanacağını anlamanıza yardımcı olmuştur. Telefonunuzla bağlantınızı kaybettiğinizde sinir bozucu olabileceğini biliyoruz, ancak endişelenmeyin! Bu sorunu çözmenin birçok farklı yolu var. Buna ek olarak, manuel zaman ayarının nasıl çalıştığını da açıkladık, böylece birbirleriyle yeniden bağlantı kurduktan sonra her şeyin tekrar senkronize olması için hangi adımların atılması gerektiğini tam olarak biliyorsunuz (bu işlem beş dakikadan az sürer).

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir